Onderwijsmuseum: Fotowedstrijd lustrumfeest Onderwijsraad

  0
  175

  De Onderwijsraad viert in 2019 zijn honderdste verjaardag. De raad viert zijn verjaardag met het onderwijs. Daarom organiseert de Onderwijsraad een fotowedstrijd met als thema ‘onze school’.

  Zit jij op de basisschool, middelbare school of ben je student aan een mbo-opleiding? Dan dagen wij jou uit deel te nemen aan onze fotowedstrijd!

  Opdracht
  Wat is voor jou het leukste moment tijdens een dag op school? Maak je foto voor 1 november en laat jouw school de foto insturen. Als je geen camera hebt, is een foto met een mobieltje ook prima. Per school kunnen er maximaal drie foto’s worden ingestuurd.

  Hoe werkt het? 
  Een professionele jury, bestaande uit schoolbestuurders, leraren en fotografen, nomineert de vijftien mooiste foto’s en kiest een winnaar in elke categorie (basisschool, middelbare school en mbo). De winnaars worden bekendgemaakt tijdens de feestelijke verjaardag van de Onderwijsraad in Utrecht op 22 juni 2019.

  Klik hier voor meer informatie en stuur jullie inzending in vóór 1 november!